Osiedle

Scroll Down
2_poprawki4

Osiedle

Żyj tak, jak chcesz na Słowiańskiej 6!

Baltic Estate stworzyło miejsce z duszą i temperamentem. Ten projekt to w naszej ofercie prawdziwa perełka. 

 

Znajduje się w obszarze objętym programem rewitalizacji miasta Łodzi, dlatego to jedna z tych lokalizacji, w które warto zainwestować. Już teraz to atrakcyjne miejsce do życia, a z miesiąca na miesiąc będzie tylko coraz bardziej ekscytującym centrum aktywności.

 

Projektując Słowiańską 6 zadbaliśmy o równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Dlatego wybraliśmy miejsce, pozwalające Ci na łatwy dojazd do pracy, a wolnym strzelcom zapewniliśmy inspirującą przestrzeń coworkingową. 

 

Postaraliśmy się także, by po dniu pełnym zawodowych wyzwań czekało na Ciebie idealne miejsce do wytchnienia i regeneracji.

To z tego powodu na dachu umieściliśmy basen i jacuzzi oraz zieloną oazę.

 

Poznaj nasz nowoczesny budynek mieszkalny. Twoja nowa przestrzeń do życia mieści się w centralnej części Łodzi - nieopodal ulicy Milionowej i Piotrkowskiej.

 

W okolicy znajdziesz wiele przystanków tramwajowych i autobusowych oraz stacje kolejowe. Mimo bliskości do kluczowych miejsc w Łodzi - przy Słowiańskiej 6 z łatwością zachowasz życiową równowagę.

 

To tutaj odnajdziesz harmonię pomiędzy swoim aktywnym trybem życia, czasem dla rodziny, pracą, rozrywką i relaksem. 

Łódź

Symbol nowoczesności i możliwości

Piotrkowska to jedna z głównych ulic Łodzi, która jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Jej centralne położenie i rozwinięta sieć połączeń sprawiają, że można komfortowo i na czas dotrzeć z niej do każdego miasta w Polsce. Łódź jest rewelacyjną przestrzenią nauki, sztuki, literatury i filmu. Ciągły rozwój, bliskość usług, terenów zielonych i świetna komunikacja sprawiają, że to idealne miejsce do mieszkania, edukacji, prowadzenia biznesu i spędzania wolnego czasu.

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja i otoczenie

Zamieszkaj na Słowiańska 6

300m

Hipermarket

400m

Restauracje

< 400m

Szkoła Podstawowa, Liceum, Żłobek, Przedszkole

600m

Park

2 km

Politechnika Łódzka

10 km

Autostrada A1

SLOVIANKA - mapka DETAL-01

Bezpośrednie otoczenie

Zamieszkaj na Słowiańska 6
SLOVIANKA - mapka CALA LODZ_popr-02-01-01

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!