O inwestycji

Scroll Down
BalticEstate_Slovianka_p005

O inwestycji

Żyj tak, jak chcesz na Słowiańskiej 6!

Baltic Estate stworzyło miejsce z duszą i temperamentem. Ten projekt to w naszej ofercie prawdziwa perełka. Znajduje się w obszarze objętym programem rewitalizacji miasta Łodzi, dlatego to jedna z tych lokalizacji, w które warto zainwestować. Już teraz to atrakcyjne miejsce do życia, a z miesiąca na miesiąc będzie tylko coraz bardziej ekscytującym centrum aktywności.

 

Projektując Słowiańską 6 zadbaliśmy o równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Dlatego wybraliśmy miejsce, pozwalające Ci na łatwy dojazd do pracy, a wolnym strzelcom zapewniliśmy inspirującą przestrzeń coworkingową. Postaraliśmy się także, by po dniu pełnym zawodowych wyzwań czekało na Ciebie idealne miejsce do wytchnienia i regeneracji. To z tego powodu na dachu umieściliśmy basen i jacuzzi oraz zieloną oazę.

Pobierz katalog inwestycji

Słowiańska 6

Stąd wszędzie jest blisko!

Twój czas to najcenniejsze, co posiadasz. Dlatego nie chcesz go spędzać na dojazdach i staniu w korkach. Ze Słowiańskiej 6 jest wszędzie blisko, więc możesz już planować wyjątkowe spotkania z przyjaciółmi czy udział w największych wydarzenia kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. 

 

W swoich nowoczesnych czterech ścianach znajdziesz spokój, a tuż poza nimi - niezliczone możliwości rozrywki i aktywnego udziału w życiu miasta. W najbliższej okolicy Twojego nowego mieszkania znajdują się klimatyczne restauracje, ciekawe muzea czy siłownie.

5_poprawki5x

Przy Słowiańskiej 6 znajdziesz:

  • Dopasowane do Twoich potrzeb metraże i układy mieszkań (tarasy, balkony i ogródki).
  • Balans pomiędzy prywatnością Twojego mieszkania i przestrzeniami wspólnymi.
  • Miejsce przyjazne zarówno rodzinom, ze względu na bezpieczeństwo i przestrzeń do zabaw z dziećmi, jak i atrakcyjną lokalizację dla młodych ludzi, pragnących być w centrum wydarzeń. 
  • Inteligentne, interaktywne rozwiązania nowoczesnej architektury, jak sterowane smartfonem bramy, zamki i domofony.
  • Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Mieszkania zapewniają komfortową temperaturę dzięki trzyszybowym oknom i skutecznej izolacji oraz czyste filtrowane powietrze za pomocą inteligentnych antysmogowych wentylatorów.
  • Zieloną strefę relaksu na terenie posiadłości i bliskość parków.
  • Dogodną lokalizację do najważniejszych punktów miejskiego życia. Bez względu na to, czy poruszasz się samochodem, pieszo, rowerem lub innym środkiem transportu. 

Kosmopolityczne, interaktywne pomysły

Dzięki systemowi Smart Home możesz zdalnie zarządzać ogrzewaniem, oświetleniem czy otworzyć bramę.

 

Bliskie nam są ekologiczne rozwiązania, dlatego właścicielom pojazdów elektrycznych oferujemy instalację stacji ładującej tuż przy miejscu parkingowym. 

 

Aby zapewnić Ci jeszcze więcej przestrzeni życiowej, przy miejscu garażowym możemy zamontować praktyczny box magazynowy. 

4_poprawki4
HOL_WARIANTkorytarz2BalticEstate_Slovianka_p001BalticEstate_Slovianka_p002BalticEstate_Slovianka_p003BalticEstate_Slovianka_p005BalticEstate_Slovianka_p1_FINALBalticEstate_Slovianka_p2_FINAL1_poprawki55_poprawki5xcowork3shutterstock-1867166383-sshutterstock-1965103849-1-sshutterstock-1818881450-s

Masz pytania?

Zostaw kontakt, oddzwonimy!